PORTFOLIO
جهت جستجوی محصولات، لطفا ابتدا وارد فروشگاه اینترنتی شوید
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78

پیانو باربد

در نخستین روزهای سال ۱۳۸۱ در شیراز تاسیس شد و با هدف‌گذاری‌های بلندمدت و اندیشمندانه موسس آن پس از مدت اندکی تبدیل به یک برند صنعتی با ۱۰ شعبه در شهرهای تبریز، بندرعباس، بوشهر، اصفهان، مشهد، کرج، یزد، کرمان، گچساران و تهران بزرگ شد. پس از پانزده سال تلاش شبانه‌ روزی آمیخته با عشق، همدلی، همیاری و امید توانستیم باربد را به بزرگترین مجموعه گالری پیانو زنجیره‌ای ایران تبدیل کنیم.

  • Text Hover

محمد ملازم حسینی

بنیان‌گذار مجموعه گالری‌های پیانو باربد در سال ۱۳۵۱ در شیراز متولد شد و در اولین سال‌های جوانی با وجود کسب مدرک دانشگاهی کارشناسی مدیریت بازرگانی به‌دلیل علاقه بسیار زیادی که به موسیقی و مخصوصا پیانو داشت وارد عرصه موسیقی گردید. از جمله فعالیت‌های فرهنگی این کارآفرین نمونه، می‌توان به تدریس در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های مختلف شیراز و تهران اشاره کرد. وی با اضافه کردن کارخانه به مجموعه گالری‌های پیانو باربد، ضمن تجهیز این واحد صنعتی با فناوری‌های پیشرفته هزاره سوم موجب اشتغال‌زایی قابل توجهی در این صنعت شد.

  • Text Hover

باربد آهنگساز

فلسفه نام گالری پیانو باربد برگرفته از نام موسیقیدان و نوازنده بنام ایران باستان است. باربد نامورترین خواننده و شاعر دوره ساسانی در زمان خسروپرویز بوده است که از مقام و قدرت بالایی نزد شاه برخوردار بود. هنرمندی که بسیاری از الحان و نواهای موسیقی را از ساخته‌های او می‌دانند و اختراع برخی مقامات را نیز به او نسبت داده‌اند. از دیگر فعالیت‌های این موسیقیدان بزرگ ایرانی می‌توان به نواختن برخی سازهای بادی از جمله نی و همچنین آهنگسازی اشاره کرد.

  • Text Hover

برند

تمرکز بر ارائه انواع برندهای معتبر و شناخته شده جهانی و برخورداری از کامل‌ترین مجموعه سازها و تجهیزات خرد و بزرگ از کشورهایی همچون آلمان، چین، اسپانیا، فرانسه و… از جمله ویژگی‌های متمایزکننده باربد نسبت به سایر رقبا می‌باشد.

در گالری پیانو باربد به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری پیانوهای کینگزبرگ، بلوتنر (هسلر، ایملر و شیلر)، گیتارهای کردبا و کمپس، چنگ‌های کمک و تجهیزات موسیقی همیلتون افتخار داریم بهترین و مرغوب‌ترین سازهای موسیقی را با شرایطی مطلوب و آسان در اختیار شما دوست‌داران موسیقی و هنرمندان عزیز قرار دهیم.

  • Text Hover

مرکز خدمات باربد

به منظور ارائه خدمات پس از فروش سازها با انجام اقدامات زیربنایی، زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای چشم‌انداز و ماموریت خود با محوریت خلق ارزش‌های برتر برای مشتریان فراهم نموده‌ایم.

در باربد تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا از طریق ارائه محصولات با کیفیت و تاکید بر آموزش کارکنان و تکنسین‌های فنی و ایجاد بهبود مستمر در ارائه خدمات مربوط به ساز‌ها و ابزار‌آلات موسیقی و همچنین در راستای افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان گام برداریم. از زمان تصمیم خرید تا انتخاب نهایی، تهیه ساز و حمل به محل مورد‌ نظر تا خدمات پس از فروش همچون کوک، رگلاژ، تعویض و تعمیر قطعات همراه همیشگی شما خواهیم بود.

  • Text Hover

کارخانه پیانو باربد

کارخانه بزرگ پیانو باربد بزرگ‌ترین و موفق‌ترین کارخانه مونتاژ و تولید پیانو با کیفیت برتر در ایران می‌باشد. شروع به فعالیت ما در این کارخانه عظیم در سال ۱۳۹۲ با پنجاه نفر پرسنل آموزش دیده و متخصص آغاز شد. در همان سال‌های نخست با تکیه بر تخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و اصرار بر رعایت استانداردهای جهانی، خلاقیت، ذکاوت و پشتکار توانستیم جایگاه ویژه و پایدار خود را در میان هنرمندان، دوست‌داران و همراهان عرصه موسیقی کسب کرده و همچنان ثابت‌قدم در مسیر پیشرفت و موفقیت قدم برداریم.

  • Text Hover