PORTFOLIO
جهت جستجوی محصولات، لطفا ابتدا وارد فروشگاه اینترنتی شوید
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78

کارخانه پیانو باربد

کارخانه پیانو باربد، که یکی از بزرگترین کارخانجات مونتاژ، تولید و ارائه پیانو مطابق با استانداردهای جهانی در خاورمیانه می‌باشد در شهر صنعتی شیراز واقع شده است. این کارخانه با تلاش و عزم راسخ محمد ملازم حسینی در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد و فعالیت خود را با پنجاه نیروی انسانی آغاز کرد.

با توجه به این موضوع که تمام تلاش ما در راستای تولید پیانوهایی باکیفیت، معتبر و مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد، تمامی کارکنان با گذراندن دوره‌های تخصصی اسمبل، رگلاژ، صداسازی و… در معتبرترین کمپانی‌های تولید پیانو در آلمان و چین، توانسته‌اند موفق به دریافت گواهی‌های مورد نیاز برای تولید پیانو با کیفیت جهانی شوند.

باور ما بر این است که پرداخت هزینه‌های آموزش نیروی انسانی، در آینده نزدیک منجر به کاهش و حتی حذف هزینه‌های جبرانی و افزایش بهره‌وری خواهد شد. به عبارت دیگر هزینه‌های آموزشی را نوعی سرمایه‌گذاری بلندمدت می‌دانیم.

بهره‌گیری از نیروی متخصص جهانی

بیش از چهار سال است که بالاترین سطح کیفیت، دقت و تخصص در تکمیل مراحل مونتاژ و ساخت پیانوهای باربد در کارخانه اعمال می‌شود. به همین دلیل موفق شده‌ایم یکی از باکیفیت‌ترین و معتبرترین پیانوهای جهان را در این کارخانه ارائه دهیم. حفظ کیفیت و استانداردهای ساخت‌و‌ساز همواره یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما در باربد بوده است و برای رسیدن به این هدف دعوت از یک نیروی متخصص، مجرب و شناخته‌شده جهانی در جهت ارتقا سطح فنی متخصصان کارخانه امری ضروری می‌نمود.

  • Text Hover
  • Text Hover

ژوئل ژوبه

ژوئل ژوبه تعمیرکار و متخصص کوک پیانوهای مدرن و تاریخی است. او در ضبط آثار بسیاری از موسیقیدان‌های معتبر بین‌المللی چون نیکولا آنجلیک، فرانسوا فردریک گای، آن کفلک، فاضل سای و… مشارکت کرده و با شرکت‌های معتبری از جمله ویرژین کلاسیکز، نائیو، بی‌ام‌جی و کلاوز همکاری داشته است.

تخصصی‌سازی

با توجه به استقبال بی‌نظیر نوازندگان، مدرسین و اساتید برجسته پیانو ایران از محصولات ما در فاز اول تولید، فعالیت چشمگیری را در قسمت تولیدی کارخانه آغاز کرده‌ایم. برآنیم تا با استفاده از متخصصانی توانمند و مجرب و با تلفیقی زیبا و کم‌نظیر از علم و تجربه، فراتر از رقبا گام برداشته و با ایجاد فرصت‌های شغلی در سراسر ایران در شکوفایی وطن عزیزمان ایران بکوشیم. رسالت ما در باربد، ارائه با کیفیت‌ترین محصولات و عرضه آن‌ها با مناسب‌ترین قیمت در سراسر ایران به همراه حرکت در مسیر توسعه پایدار است.