PORTFOLIO
جهت جستجوی محصولات، لطفا ابتدا وارد فروشگاه اینترنتی شوید
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

گیتار کمپس

کارخانه گیتارسازی کمپس با هدف ساخت ابزاری مطابق با نیازهای خاص هر نوازنده در سال ۱۹۴۵ بنا نهاده شد. موسس این شرکت، خوان کمپس به دلیل علاقه فراوان به موسیقی مخصوصا گیتارنوازی و همچنین صنعت مهندسی چوب در کلاس‌های ساخت گیتار ثبت‌نام کرد. در حال حاضر این شرکت توسط پسران او، جوردی و هاویر کمپس اداره و مدیریت می‌شود. این دو برادر در همان سنین نوجوانی علاقه‌ی زیادی به یادگیری و فعالیت در زمینه تجارت کارهای دستی نشان دادند. داشتن بیش از هفتاد سال تجربه پشتوانه تعهد کمپس به صنعت ساخت و ساز و کیفیت محصولات آنها می‌باشد. به منظور حفظ کیفیت و استانداردهای ساخت‌ و‌ ساز، تمامی محصولات در کارگاه این شرکت واقع در جیرونای اسپانیا تولید می‌شوند. همه محصولات این کارگاه مطابق با روش‌های سنتی مورد استفاده سازندگان زبردست و شناخته‌ شده‌ی اسپانیایی همچون آنتونیو تورس طراحی و ساخته می‌شوند.

  • Text Hover

کیفیت ساخت

ساخت گیتارهای اسپانیایی شامل مراحل کار فشرده صنعتگران در انتخاب نوع چوب، اره کردن، سرهم کردن، صیقل دادن و به پایان رساندن مراحل تولید می‌باشد. این مراحل تنها به وسیله پرسنل مجرب و از طریق کنترل کیفی بسیار دقیق بر کل فرایند ساخت قابل انجام و اتمام خواهد بود.

  • Text Hover

نوآوری و تکنولوژی

گیتارهای کمپس علی‌رغم بهره بردن از ماهیتی سنتی، فرهنگ سازمانی پیشرفته‌ای به منظور حفظ خلاقیت مستمر در تولید محصولات را در سیاست کاری کارخانه گنجانده است. فرهنگی که به اعتقاد مالکان شرکت برای حفظ کیفیت بالا و صدای غنی این سازها لازم و ضروری می‌نماید. در نتیجه‌ی این روحیه‌ی نوآورانه، کمپس موفق به اختراع عناصر پیشرفته بسیاری شد. مواردی همچون میله خرپای جاسازی شده در گردن گیتار، سیستم تقویت‌کننده منحصر‌به‌فرد که از ۶ عدد زین مستقل روی پل گیتار تشکیل شده، قطعه نرم‌افزاری Midi، روغن جلا و چسب‌های پیشرفته تکنولوژیک از آن‌ جمله‌اند. کارخانه کمپس جهت خشک کردن و به‌عمل آوردن چوب به عواملی همچون کنترل رطوبت در فضا، مدرج کردن دقیق، اندازه‌گیری و مکانیزه‌سازی کامپیوتری به‌وسیله به‌روزترین ابزارآلات تکنولوژی امروزی مجهز شده است. ترکیب سنت و فن‌آوریهای جدید در این کارخانه منجر به ساخت ابزارآلاتی می‌شود که تمام ویژگیهای برجسته یک ساز را که ترکیبی از تبلور هنر و صنایع دستی است را درخود گنجانده باشد. ویژگیهایی همچون اعتبار، ساخت با دقت، دوام و صدای فوق‌العاده.

گیتارهای سفارشی کمپس

کمپس همچنین امکان سفارش انواع گیتارهای کات‌وی، الکتروآکوستیک و گیتارهای سفارشی مطابق با ویژگی‌های مورد نظر مشتریان را برای مصرف‌کنندگان خود فراهم آورده است. بنابراین همه نوازندگان می‌توانند گیتاری مطابق با ویژگی‌های دلخواه خود را در این شرکت بیابند.

در انواع گیتارهای برادران کمپس، گیتارهای خاص و منحصربه‌فردی عرضه می‌شوند که با روش‌های استادانه صنعتگران کمپس، به‌خصوص برادران جردی و هاویر ساخته شده‌اند. مشخصه منحصر‌به‌فرد این گیتارها انتخاب بهترین چوب اصیل و پولیش این سازها با کیفیتی بسیار بالا می‌باشد. کیفیت گیتارهای فلامینکو در نهایت توسط مانوئل گرانادس که استاد دانشگاه و برگزارکننده کنسرت‌های معتبر بسیاری بوده تایید می‌شود.

در انواع گیتارهای کمپس شما می‌توانید گیتارهایی با تن صدای مختلف و چوب‌های متنوعی را بیابید. تمامی این سازها با دقت و عزم راسخ در دست‌یابی به بهترین کیفیت صدا و پرداختی بی‌عیب و نقص ساخته شده‌اند. با تلفیق عناصری نوآورانه همچون بخش عوامل انسانی، عملکرد آسان و تنظیمات دسته گیتار این شرکت توانسته گیتارهای راحتی را با اطمینان از کیفیت عملکرد آنها ارائه دهد.