چرا فروشگاه اینترنتی باربد؟

فروشگاه پیانو باربد یک مجموعه عرضه، پخش و فروش ساز و لوازم موسیقی اسـت که از سـال ۱۳۷۹ فعالیت خود را به صـورت رسـمی در ایران و در شهر شیراز آغاز کرده اســـت.
پدید آورنده این مجموعه محمد ملازم با هدف فرهنگ سازی هنر موسیقی و در دسترس قراردادن ساز پیانو به عنوان ابزاری مهم برای یادگیری موسیقی شروع به کار کرد.
محمد ملازم با تاثیری که باربَد موسیقیدان پرآوازه در دوران ساسانی در زمان پادشاهی خسروپرویز داشت، نام باربَد را برای مجموعه خود انتخاب نمود.
باربد هم‌اکنون با داشـــتن ۹ شعبه در شهرهای مختلف، یکی از فروشگاه‌های بزرگ ایران در زمینه عرضه ساز و لوازم موسیقی است که در حال حاضر نمایندگی رسمی از برندهای مطرح دنیا از کشورهای فرانسه، اسپانیا، آلمان، کانادا، چک و… می‌باشد.

همچنین فروشگاه اینترنتی پیانو باربد فعالیت خود را از تیرماه ۱۳۹۸ با هدف ساده نمودن دسترسی کاربران و راحت‌تر کردن پروسه تحقیق، مشاوره، تصمیم‌گیری و خرید ساز و لوازم جانبی آغاز نمود.

ارسال رایگان سفارشات بالای ۱ میلیون تومان


پیانو باربد شرایطی را برای هم‌میهنان عزیز فراهم نموده تا در خریدهای بالای ۱ میلیون تومان، بدون توجه به محل زندگی، سفارشات خود را بصورت رایگان در سراسر کشور دریافت کنند. بدین ترتیب بدون نگرانی در مورد هزینه‌های پست، می‌توانید کالای موردنظر خود را سفارش داده و اطمینان داشته باشید رقم پرداختی نهایی دقیقا برابر با رقم درج شده در سایت است.

تحویل اکسپرس رایگان در شیراز و تهران

دوستان ساکن تهران و شیراز می‌توانند سفارشات خود را، در صورت موجود بودن در شعبه، همان روز یا حداکثر در روز کاری بعد از سفارش، به صورت رایگان دریافت کنند.

بررسی سازهای آکوستیک قبل از ارسال


یکی از دغدغه‌های اصلی افراد برای خرید سازهای آکوستیک اطمینان از سلامت ساز و تطبیق آن با استانداردهای کارخانه‌ی سازنده است. در خرید فیزیکی این موضوع توسط خود فرد انجام می‌گردد ولی در خرید اینترنتی همیشه این دغدغه وجود دارد که ساز ارسالی دقیقا منطبق با انتظارات افراد نباشد.
به همین علت تمامی سازهای آکوستیک عرضه شده در وبسایت پیانو باربد قبل از ارسال به صورت رایگان توسط متخصصین ما چک شده و بعد از اطمینان از سلامت برای شما ارسال می‌شود. بدین ترتیب شما می‌توانید وظیفه‌ی تست ساز را به متخصصین ما سپرده و با خیال راحت، ساز مورد نظر خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی در مجموعه تهیه نمایید.

تست سلامت ساز

بازرسی دقیق ما تضمین می‌کند که هر ساز در شرایط سلامت کامل و آماده‌ی نواختن ارسال می‌شود. به‌علاوه، تکنسین‌های حرفه‌ای ما، در مورد مشخصات و تلورانس‌های کارخانه آموزش دیده‌اند و با کوله‌باری از تجربه، هر ساز را از تمام زوایا به دقت بررسی می‌کنند.
اگر ساز ارسالی مورد قبول شما نبود و یا با ایده‌آل‌های شما فاصله داشت همواره امکان تعویض ساز بر اساس قوانین وبسایت وجود دارد.

گواهی بازرسی سلامت ساز

هر ساز با گواهی بازرسی امضا شده جداگانه خود ارسال می‌شود، که نشان می دهد که ساز، قبل از ارسال، مطابق با استانداردهای کارخانه یا فراتر از آن است.
طبیعتا اتفاقاتی که ممکن است در طول پروسه حمل برای ساز پیش آید شامل این گواهی نمی‌شود و باتوجه به قوانین درج شده در صفحه‌ی راهنما، می‌توانید آن را تعویض کنید.

مشاوره تخصصی رایگان


در مورد انتخاب خود مطمئن نیستید؟ سوالی در مورد ویژگی‌ها و مشخصات محصولات دارید؟ همکاران ما از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب به صورت یکسره پاسخگوی سوالات شما هستند. می‌توانید سوالات خود را از طریق چت وبسایت، شماره تلفن‌های اعلام شده در صفحه تماس با ما و یا صفحه اینستاگرام باربد از متخصصین ما بپرسید.

ضمانت اصالت کالا


تمامی کالاهای عرضه شده در پیانو باربد یا به طور مستقیم توسط ما به عنوان نمایندگی انحصاری از شرکت مادر وارد شده و یا از شرکت‌های تامین کننده معتبر تهیه می‌شود. بدین‌ترتیب تمامی کالاهای ارائه شده در باربد اصلی بوده و هیچگونه کالای فیکی در فروشگاه های پیانو باربد -چه فیزیکی و چه اینترنتی- عرضه نمی‌شود.

شماره سریال محصول را از کمپانی مادر استعلام کنید

در نهایت برای اطمینان از اصالت ساز خود می‌توانید شماره سریال آن را از کمپانی مادر استعلام کنید. در صورت عدم تایید شماره سریال توسط کمپانی مادر، می‌توانید ساز خریداری شده را با توجه به قوانین درج شده در صفحه‌ی راهنما، بازگردانید.