راهنمای استفاده از وب‌سایت پیانو باربد

فروشگاه آنلاین

شرایط و قوانین مندرج در این صفحه تنها برای خریدهایی که پرداخت آن از طریق وب‌سایت و بصورت آنلاین انجام گردد، برقرار است. شرایط خرید و خدمات پس از خرید از فروشگاه‌های فیزیکی سراسر کشور ممکن است در بخشی از موارد متفاوت باشد. لطفا با مراجعه به صفحه «تماس با ما» جهت اطلاع از شرایط خرید با نزدیک‌ترین فروشگاه به محل مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

حریم خصوصی

پیانو باربد در راستای حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران همواره نهایت تلاش خود را خواهد نمود تا بتواند بستری با امنیت بالا برای کاربران خود فراهم آورد.
تمامی فعالیت‌های پیانو باربد قانونی و بر پایه قوانین تجارت الکترونیک صورت گرفته است.
اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره تماس، آدرس و… که پیانو باربد برای خرید، ارائه خدمات یا ثبت نظر از کاربران خود دریافت می‌کند، نزد پیانو باربد محفوظ و تنها جهت ارتباط و ارسال محصولات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
پیانو باربد ممکن است جهت اطلاع‌رسانی یا پیگیری سفارشات از طریق ایمیل یا شماره تماس با کاربران تماس گرفته یا اطلاعات تکمیلی دریافت نماید.
حفظ و نگهداری نام کاربری و گذرواژه به عهده کاربر است و لازم است کاربر نهایت تلاش خود را در راستای فاش نشدن آن به کار گیرد.
پیانو باربد مانند تمامی وب‌سایت‌های دیگر از آی‌پی و کوکی کامپیوتر کاربران خود استفاده می‌کند؛ اما همواره با استفاده از پروتکل و سرورهای امن و روش‌های فنی مناسب نهایت تلاش خود را جهت محافظت از این اطلاعات می‌نماید.

حساب کاربری

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «حساب کاربری» یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «حساب کاربری» با وارد کردن «نام کاربری یا ایمیل» و «گذرواژه» به حساب کاربری خود وارد شود.
با مراجعه به صفحه «فراموشی گذرواژه» و وارد کردن «نام کاربری» یا «ایمیل» خود، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی آدرس اینترنتی جهت ایجاد «رمز عبور جدید» است.
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «ویرایش حساب کاربری» مشخصات حساب کاربری خود را ویرایش نمایید.

نحوه‌ی خرید

شما می‌توانید جهت بازدید و خرید محصولات بصورت حضوری از طریق صفحه «تماس با ما» به نزدیک‌ترین فروشگاه فیزیکی مراجعه نمایید. لازم به ذکر است ممکن است موجودی محصول مورد نظر شما در فروشگاه فیزیکی با موجودی فروشگاه آنلاین متفاوت باشد. لذا در صورت امکان قبل از مراجعه، با تماس تلفنی از موجود بودن محصولات اطمینان حاصل نمایید.

شما می‌توانید تمامی محصولات موجود برروی وب‌سایت پیانو باربد را در هر زمان و از تمامی نقاط ایران سفارش دهید.
با توجه به اینکه تخفیفات، شرایط اقساط و فروش‌های ویژه قابل مشاهده در وب‌سایت پیانو باربد تنها برای خریدهای اینترنتی اعمال می‌شوند، شما می‌توانید خرید و پرداخت خود را از طریق وب‌سایت انجام داده و محصول خود را از فروشگاه فیزیکی محل خود (در صورت موجود بودن) تحویل بگیرید.
لازم به یادآوری است در صورتی که خرید و پرداخت از طریق وب‌سایت و بصورت آنلاین انجام گردد، تمامی شرایط و قوانین مندرج در این صفحه برای خرید شما برقرار خواهد بود.

در صورتی که برای محصولی شرایط اقساط مشخص شده باشد، شما می‌توانید گزینه‌ی مناسب خود را انتخاب و مبلغ پیش‌پرداخت را بصورت آنلاین پرداخت نمایید؛ و در زمان تحویل، چک‌های مشخص شده در توضیحات محصول مورد نظر، به نام خریدار محصول نوشته و به مسئول حمل تحویل دهید.
لازم به ذکر است در صورتی که مبلغ و تاریخ چک‌ها با توضیحات مندرج در صفحه محصول مورد نظر، مغایرت داشته باشد ویا از خرید خود منصرف شوید، محصول توسط تیم حمل بازگردانده و مبلغ حمل از مبلغ پرداختی شما کسر و با توجه به قوانین «انصراف و بازگرداندن» به حساب شما واریز می‌شود.

ارسال

با توجه به اینکه ساز پیانو محصولی با وزن بسیار سنگین و قطعاتی بسیار حساس است، شرایط حمل پیانو آکوستیک از جمله دیواری و گرند با دیگر محصولات متفاوت خواهد بود.
پیانو باربد تمامی محصولات پیانو آکوستیک را تنها توسط افراد متخصص آموزش‌دیده‌ی مجموعه باربد و بصورت رایگان به سراسر ایران حمل و ارسال می‌نماید.

ارسال تمامی محصولات خریداری شده از وب‌سایت پیانو باربد به تمام نقاط ایران (به غیر از ساز پیانو آکوستیک) از نزدیک‌ترین شعبه به آدرس خریدار از طریق شرکت پست، تیپاکس، باربری یا پیک موتوری انجام می‌پذیرد.
ارسال تمامی خریدهای بالای ۱۰ میلیون تومان بصورت رایگان انجام می‌شود.
ارسال خریدهای زیر ۱۰ میلیون تومان با توجه به آدرس مبدا و مقصد و همچنین سریع‌ترین و امن‌ترین نحوه‌ی ارسال انجام می‌شود.
پیانو باربد در تلاش است تا ارسال محصولات به تمام نقاط ایران را در آینده‌ی نزدیک به صورت کاملا رایگان انجام دهد.

خدمات پس از فروش

حساب کاربری

حساب کاربری خدمات پس از فروش با حساب کاربری فروشگاه آنلاین مجزا و متفاوت است.
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «حساب کاربری» یک حساب کاربری جدید ایجاد نمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «حساب کاربری» با وارد کردن «نام کاربری (کد ملی)» و «کلمه عبور» به حساب کاربری خود وارد شود.
با مراجعه به صفحه «فراموشی گذرواژه» و وارد کردن «نام کاربری» و «تلفن همراه» خود، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی «رمز عبور جدید» است.
شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود با کلیک برروی نام کاربری خود (سمت چپ بالا) با مراجعه به صفحه «ویرایش پروفایل»، مشخصات حساب کاربری خود را ویرایش نمایید.

ثبت درخواست

شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود از منوی سمت راست بالا و با مراجعه به صفحه «درخواست کوک و رگلاژ» درخواست خود را ثبت نمایید.

شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود از منوی سمت راست بالا و با مراجعه به صفحه «درخواست حمل» درخواست خود را ثبت نمایید.
پیانو باربد در صورت درخواست کاربر تمامی پیانوهای آکوستیک را تنها توسط افراد متخصص آموزش‌دیده‌ی مجموعه باربد از تمام نقاط ایران به نقاط دیگر حمل می‌نماید.

شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود از منوی سمت راست بالا و با مراجعه به صفحه «درخواست تعمیرات» درخواست خود را ثبت نمایید.

انصراف از درخواست

شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود با مراجعه به صفحه «لیست درخواست‌ها» درخواست خود را لغو نمایید.

گارانتی

پیانو باربد با برخورداری از تجهیزات و نیروی تخصصی تعمیرات پیانوهای آکوستیک، تمامی پیانوهای آکوستیک را به مدت ۵ سال گارانتی می‌نماید.
لازم بذکر است همان‌طور که در مبایعه‌نامه‌ای که به همراه پیانو به شما تقدیم می‌گردد، ذکر شده است؛ بدنه و دک پیانو شامل گارانتی نمی‌شود و خریدار موظف است در زمان تحویل از سلامت این دو مورد اطمینان حاصل نماید.
با توجه به اینکه پیانو آکوستیک محصولی با قطعات مکانیکی بسیار زیاد و حساس است، بعد از هر حمل و جابجایی نیاز به کوک و رگلاژ کامل خواهد داشت. (اولین کوک و رگلاژ بعد از خرید و حمل پیانو بصورت رایگان انجام خواهد شد)؛ پیش‌آمد این‌گونه مشکلات بعد از هر حمل کاملا طبیعی و قابل اصلاح است.
لذا در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی بعد از حمل پیانو، لازم است خریدار تا زمان کوک و رگلاژ اولیه منتظر بماند تا کارشناسان فنی کوک و رگلاژ آن را برطرف نمایند.
لطفا جهت مطالعه مفاد مبایعه‌نامه به بخش «مبایعه‌نامه پیانو» در همین صفحه مراجعه نمایید.

پیانو آکوستیک مانند تمامی سازهای آکوستیک دیگر، نیاز به کوک و رگلاژ دوره‌ای دارد. هر دوره کوک و رگلاژ پیانو آکوستیک حداکثر ۶ ماه و دو بار در سال است. کوک و رگلاژ پیانو رابطه‌ای با استفاده کردن یا استفاده نکردن از پیانو ندارد و جهت سلامت سیم‌ها و قطعات داخلی باید انجام گردد.
پیانو باربد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پیانوهایی که بیش از ۶ ماه از تاریخ آخرین کوک و رگلاژ آن‌ها گذشته یا توسط کارشناسان فنی مورد تایید مجموعه باربد انجام نشده باشد و برچسب پلمپ آن‌ها مخدوش شده باشد، نداشته و گارانتی این پیانوها باطل خواهد شد.
حفظ و نگهداری مبایعه‌نامه پیانو به عهده خریدار است و پیانوهایی که فاقد مبایعه‌نامه باشند تحت گارانتی پیانو باربد نخواهند بود. در صورت مفقود شدن مبایعه‌نامه پیانو، لطفا در اولین فرصت گزارش مفقودی مبایعه‌نامه را به ایمیل services@barbadpiano.com ارسال نمایید تا بعد از بررسی و تایید، مبایعه‌نامه المثنی برای شما صادر و ارسال گردد.
لازم به ذکر است با توجه به جنس و کیفیت قطعات داخلی پیانو، برخی از پیانوها برای کوک‌پذیری بهتر لازم است هر ۴ ماه یک‌بار و ۳ بار در سال کوک و رگلاژ شوند.
پیانو باربد جهت حفظ سلامت و عمر طولانی قطعات و ماندگاری هرچه بهتر کوک پیانو پیشنهاد می‌کند، تمامی پیانوها بعد از خرید و اولین کوک و رگلاژ (رایگان)؛ دومین کوک و رگلاژ پیانو، بعد از دو ماه انجام شده و سپس بعد از گذشت ۴ ماه دوباره کوک و رگلاژ شوند؛ و بعد از این سه مرتبه، بصورت دوره‌ای و منظم هر ۶ ماه یک‌بار کوک و رگلاژ پیانو انجام شود.

گارانتی و شرایط خدمات پس از فروش تمامی محصولات بغیر از پیانو آکوستیک با توجه به شرکت تولیدکننده یا توزیع‌کننده آن محصول متغیر بوده و در صفحه اکثر محصولات مدت زمان گارانتی آن محصول نوشته شده است.

مبایعه‌نامه پیانو از جمله آکوستیک یا دیجیتال مفقود شود.
کوک و رگلاژ یا تعمیرات پیانو یا محصولات دیگر توسط افرادی بجز کارشناسان فنی مورد تایید پیانو باربد انجام گردد.
بیش از ۶ ماه (معادل ۱۸۰ روز) از تاریخ آخرین کوک و رگلاژ پیانو آکوستیک گذشته باشد.
برچسب پلمپ خدمات پس از فروش پیانو مخدوش گردد.

انصراف و بازگرداندن

با توجه به اینکه هزینه ارسال پیانو آکوستیک متفاوت با دیگر محصولات و نسبتا بالا است، همان‌طور که در مبایعه‌نامه‌ای که همراه با پیانو به شما تقدیم می‌گردد، ذکر شده است؛ در صورتی که خریدار به هر دلیل تصمیم به بازگرداندن پیانو بگیرد، پیانو باربد در صورت صلاحدید و تمایل با محاسبه ۲۰ درصد قیمت کلی پیانو و دریافت نقدی آن اقدام به پس گرفتن پیانو خواهد نمود.
لطفا جهت مطالعه مفاد مبایعه‌نامه به بخش «مبایعه‌نامه پیانو» در همین صفحه مراجعه نمایید.

پیانو باربد به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مشتریان از بازپس‌گرفتن سازهای بادی و تمامی محصولاتی که با دهان در تماس است، معذور است.
خریدار تنها محصولات بادی با ایرادات فنی و ظاهری را می‌تواند تا ۲۴ ساعت بعد از تاریخ خرید و با توجه به «روند بازگرداندن محصولات»، محصول خود را بازگرداند.

پیانو باربد با توجه به پایبندی به اصول احترام و رضایت‌مندی خریداران، تمامی محصولات خریداری شده را قبل از حمل یا ارسال، بررسی و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل می‌کند. اما در صورتی که خریدار به هر دلیل تصمیم به بازگرداندن محصول خود داشته باشد، می‌تواند تا ۷ روز بعد از تاریخ خرید و با توجه به «روند بازگرداندن محصولات»، محصول خود را بازگرداند.
بازگرداندن محصولاتی که به هر دلیل (بجز ایرادات فنی و ظاهری که مشاهده آن تنها با باز کردن جعبه و بسته‌بندی محصول امکان‌پذیر است) تنها در صورتی مورد قبول خواهد بود که جعبه و بسته‌بندی محصول باز یا تخریب نشده باشد.
بسته‌بندی محصولات ارسالی به گونه‌ای است که هیچ‌گونه ایراد فنی و ظاهری برای محصولات پیش نخواهد آمد. اما در صورتی که بعد از باز کردن جعبه و بسته‌بندی محصول، ایراد ظاهری و فنی مشاهده شد، لازم است خریدار در مدت زمان حداکثر ۲۴ ساعت بعد از تحویل، مشکل را همراه با عکس به ایمیل shop@barbadpiano.com ارسال نماید.
لازم به ذکر است محصولات آکوستیک نظیر گیتار آکوستیک، ویولن آکوستیک و محصولات دیگری که از چوب ساخته شده‌اند، با توجه به تغییرات شدید آب و هوایی دچار مشکلات فنی خواهند شد. پیانو باربد تمامی محصولات بازگشتی از طرف خریدار را بررسی و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل می‌کند. لذا مسئولیت هرگونه ایراد و اشکال فنی در رابطه با این‌گونه محصولات به عهده خریدار است و پیانو باربد می‌تواند از بازپس‌گیری این گونه محصولات ممانعت به عمل آورد.
ایرادهایی مانند گرمی و سردی یا شارپ و فلت بودن صدای ساز و هرگونه ایرادی که سلیقه‌ای باشد، مشمول قوانین بازگرداندن محصولات نمی‌شوند.

۱. خریدار یک ایمیل از آدرس ایمیلی که با آن خرید انجام شده، حاوی دلیل، عکس مشکل احتمالی، شماره تماس و شماره حساب با نامی که در فاکتور خرید ثبت گردیده، به آدرس shop@barbadpiano.com ارسال می‌نماید.
۲. بخش پشتیبانی پیانو باربد بعد از دریافت ایمیل با خریدار تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.
۳. محصول بازگردانده شده بعد از دریافت، توسط پیانو باربد از نظر سلامت ظاهری و فنی بررسی می‌شود.
۴. درصورتی که صحت و سلامت محصول مورد تایید بخش پشتیبانی پیانو باربد قرار گرفت، مبلغ پرداختی خریدار با توجه به شرایطی که در قسمت «بازگرداندن پیانو آکوستیک» و «بازگرداندن محصولات دیگر» آورده شده به حساب خریدار واریز می‌گردد.
۵. درصورتی که به هر دلیل ذکر شده در این صفحه، بازگشت کالا از نظر بخش پشتیبانی پیانو باربد مورد تایید نبود، محصول به خریدار بازگردانده خواهد شد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «سبد خرید» سفارش خود را حذف یا تعداد سفارش خود را تصحیح نمایید.

در صورتی که قبل از بسته‌بندی و ارسال محصول از خرید خود منصرف شدید، لازم است بصورت مکتوب و از طریق ایمیلی که از طریق آن خرید انجام شده است با موضوع «انصراف از خرید»، درخواست انصراف از خرید خود را به ایمیل shop@barbadpiano.com ارسال نمایید.
لازم به ذکر است در صورتی که ساعت و تاریخ دریافت ایمیل «انصراف از خرید»، بعد از بسته‌بندی و ارسال محصول باشد، پیانو باربد مسئولیتی در قبال بازگرداندن آن محصول نخواهد داشت.

در صورتی که محصول دریافتی با عکس یا مشخصات محصول مندرج در وب‌سایت از نظر ظاهری یا اقلام همراه مغایرت داشته باشد، لازم است خریدار طی ۲۴ ساعت پس از تحویل محصول از طریق ایمیل shop@barbadpiano.com مشکل را همراه با عکس گزارش دهد.
لازم به ذکر است عکس برخی از محصولات با گزینه‌های انتخابی آن متفاوت است و ملاک اصلی سفارش، محصول با گزینه انتخابی خریدار خواهد بود. به عنوان مثال عکس پیانو به رنگ گردویی یا مشکی است، اما خریدار گزینه رنگ سفید را انتخاب می‌نماید؛ یا عکس پایه پیانو مدل آهویی است، اما خریدار گزینه پایه ساده یا سلطنتی را انتخاب نموده است.

مبایعه‌نامه پیانو

۱. فروشنده پس از امضای مبایعه‌نامه هیچ مسئولیتی در قبال فروش پیانو خریدار ندارد.
۲. چنانچه پیانو بصورت اقساط و با چک خریداری شود، در صورت عدم پرداخت وجه هر یک از چک‌ها، فروشنده حق فسخ قرارداد را خواهد داشت و در صورت اعلام فسخ از طرف فروشنده، خریدار موظف به استرداد پیانو بصورت صحیح و سالم در اسرع وقت به فروشنده می‌باشد و ۲۰٪ قیمت پیانو بابت خسارت ناشی از انفساخ کسر و مابقی (حسب مورد) طی ۳ تا ۶ قسط به خریدار مسترد می‌گردد. بدیهی است علاوه بر خسارت مذکور خسارات وارده به پیانو از مبلغ کسر خواهد شد.
۳. چنانچه خریدار پس از خرید پیانو به هر دلیل تصمیم به استرداد آن بگیرد، فروشنده در صورت صلاحدید و تمایل با محاسبه ۲۰٪ قیمت کلی پیانو و دریافت نقدی آن اقدام به پس گرفتن پیانو خواهد نمود.
۴. خریدار در هنگام خرید و تحویل پیانو موظف است نسبت به سلامت بدنه و دک پیانو دقت نماید و فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال دو مورد ذکر شده (بدنه پیانو و دک پیانو) بعد از فروش و تحویل پیانو ندارد.
۵. خریدار موظف است جهت حفظ سلامت و گارانتی پیانو، هر ۶ ماه یکبار جهت کوک و رگلاژ پیانو اقدام نماید. در غیراین‌صورت پیانو از خدمات گارانتی خارج می‌شود.