PORTFOLIO
جهت جستجوی محصولات، لطفا ابتدا وارد فروشگاه اینترنتی شوید
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
Your address will show here +12 34 56 78

کلاوس فنر طراح پیانوهای کینگزبرگ

بسیاری از شرکت‌ها توانایی و دانش لازم برای ساخت پیانو را دارند و بسیاری دیگر امکانات و خط تولید این ساز را در کارخانه‌های خود فراهم آورده اند. ولی در واقع تلاش بسیار کمی برای افزایش طول عمر و قابلیت‌های عملکردی پیانوها صورت می‌گیرد. بنابراین هنگامی که شرکت کینگزبرگ تصمیم به طراحی مجدد پیانوهای خود گرفت، در اولین اقدام از دانش و کارایی هنرمند نامی و جهانی صنعت موسیقی (کلاوس فِنِر) استفاده کرده و از حضور دائمی او در کارخانه به عنوان نیروی متخصص بهره برد. از سوابق کلاوس فِنِر می‌توان به طراحی برندهای معروفی همچون یاماها، زایلِر و بالدوین اشاره کرد.

موقعیت

شرکت (یانتای کینگزبرگ) در بندر یانتای شبه جزیره شاندونگ چین واقع شده است. اشاره به موقعیت شرکت به دو دلیل حائز اهمیت است. اول به دلیل اطلاع رسانی و دوم به این دلیل که مکان شرکت، عامل کلیدی و مهم در کیفیت پیانوهای کینگزبرگ محسوب می‌شود. بهره بردن از میانگین رطوبتی ۶۴ درصد توانایی شرکت کینگزبرگ را در ساختن پیانوهایی با طول عمر زیاد و بهره بردن از ویژگی هماهنگ بودن با شرایط مختلف آب و هوایی کشورهای مختلف سراسر جهان تقویت کرده و کمک فراوانی به افزایش تخصص کینگزبرگ در صنعت پیانوسازی نموده است.

آماده‌سازی پیانو

حتی پیانوهایی که با نهایت دقت و مهارت طراحی شده اند نیز هرگز نمی‌توانند بدون آماده‌سازی مناسب، بهترین عملکرد خود را داشته باشند. به همین دلیل شرکت کینگزبرگ در طراحی و ساخت پیانوهای خود، از استاندارد شرکت «دورمی» ژاپن و با حضور تکنسین‌های متخصص ژاپنی جهت آماده‌سازی کامل پیانوها استفاده می‌کند. مواردی همچون تنظیم کیفیت برای کنسرت‌ها، صداسازی، و تنظیم دستورالعمل‌های خاص هر پیانو، از جمله مواردی هستند که در مورد هر پیانو قبل از ترک کارخانه اعمال می‌شوند. این مرحله حیاتی از تولید به شما به عنوان یک پیانیست این اطمینان را می‌دهد که از روز اول با یک پیانوی حرفه‌ای سروکار داشته باشید.

  • کسب رتبه اول پکن BJQTS در نمونه‌سازی پیانو در سال ۲۰۰۰

  • دارنده مدال طلایی بین‌المللی هشتمین کنفرانس ارزیابی جوایز بین‌المللی و اختراع و نمایش محصولات جدید (INPEX)

  • برند مشهور بین‌المللی هشتمین کنفرانس ارزیابی جوایز بین المللی و INPEX

  • ارزیابی شده به عنوان «برند برتر شاندونگ» طی شش سال متوالی

  • ارزیابی شده به عنوان «برند محبوب شاندونگ» طی شش سال متوالی

  • ثبت شدن در بانک اطلاعاتی چین به عنوان برند برتر و محبوب تولید پیانو

  • کینگزبرگ تنها پیانوی ساخت کشور چین است که در رده‌ای هم سطح با چندین تولید کننده پیانو مطرح جهان قرار گرفته

  • هفت سال ضمانت یکی از بهترین‌ها در صنعت پیانوسازی

شرکت کینگزبرگ بر این باور است که در صنعت پیانوسازی، تولید یکی از بهترین پیانوهای دیواری را بر عهده دارد. تمامی انواع پیانوهای ایستاده کینگزبرگ، چه پیانوهای سری حرفه‌ای و چه مجموعه پیانوهای دست‌ساز این شرکت در ساخت خود از بهترین نوع مواد اولیه موجود در سراسر جهان بهره می‌برند.
از جمله اجزای ساختاری و چکش‌های ژاپنی و آلمانی، پین بلاک‌های آمریکایی «هارد راک مَپِل»، سیم پیانو آلمانی «Roslau» و...
به دلیل اهمیت کیفیت اجزای به کار رفته در ساخت پیانو، صنعتگران زبردست و ماهر پیانوسازی در کینگزبرگ از ده‌ها سال تجربه تولید بهره برده و این اطمینان را برای شما به ارمغان می‌آورند که از بهترین پیانوی موجود در بازار استفاده کنید.
کینگزبرگ همچنین از صفحه دست‌ساز TRI که محصول اختراعی خود شرکت نیز می‌باشد، جهت تولید صدای دلخواه و مطلوب استفاده می‌کند. همچنین استفاده از کلیدهای تکامل یافته قابل استفاده در پیانوهای مدل دیواری به منظور ارائه عملکردی شبیه به پیانو گرند و ویژگی‌های منحصر به فرد دیگر، شما را به استفاده از یکی از بهترین پیانو دیواری موجود مطمئن خواهند کرد.

تولید یکی از برترین پیانوهای موجود در سراسر دنیا همواره هسته‌ی اصلی در شکل‌گیری فعالیت‌های تولیدی کمپانی کینگزبرگ بوده است. از همین‌رو تولید تمام پیانوهای گرند کینگزبرگ، اعم از پیانوهای سری حرفه‌ای و یا مجموعه پیانوهای ارکستری و نمایشی (CS) دست‌ساز این شرکت بر مبنای استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه ساخت پیانو پایه‌گذاری شده است. مواد اولیه مرغوب و تجهیزات درجه یک جهانی بسیاری دست به دست هم داده‌اند و در نهایت ظهور یکی از مطرح‌ترین پیانوها را در سطح جهانی رقم زده‌اند. از جمله این تجهیزات می‌توانیم به اجزای ساختاری و چکش‌های ژاپنی و آلمانی، پین بلاک‌های آمریکایی «هارد راک مَپِل» و سیم پیانو آلمانی «رُسلو» اشاره کنیم.
از آن جهت که نیاز صنعت پیانوسازی به دقت، تخصص و تجربه برتر در تمام مراحل ساخت کاملا واضح و روشن است، شرکت کینگزبرگ در تمام بخش‌های طراحی، تولید و کنترل کیفی پیانوهای خود از متخصص‌ترین و ماهرترین تکنسین‌ها بهره برده تا به مشتریان خود این اطمینان را بدهد که یکی از مرغوب‌ترین و بهترین پیانوهای بازار را در اختیار خواهند داشت.

کینزبرگ در ساخت پیانوهای گرند از سه ویژگی منحصر به فرد خود برای بالابردن هرچه بیشتر کیفیت پیانوها بهره می‌برد:
ضمانت‌نامه هفت ساله که یکی از بهترین‌ها در صنعت موسیقی است.
دارا بودن سطح وسیعی از ویژگی‌های زیرساختی که به ارائه رزونانس و آهنگ صدای مطلوب منتهی می‌شود.
مضاعف سازی سیم برنجی به منظور بهبود وضعیت انتقال صدا و ویژگیهای منحصر به فرد دیگر

کینگزبرگ بر این باور است که پیانوهای ساخت این شرکت نه تنها به صورت مادام‌العمر برای شما، بلکه برای فرزندانتان نیز به خوبی کار خواهند کرد. از آنجا که این شرکت کاملا به کیفیت پیانوهای خود ایمان دارد و یکی از بهترین ضمانت نامه‌های موجود در صنعت پیانو را به مشتریان خود عرضه می کند.