گیتارهای کوردوبا گیتارهایی سبک‌وزن و دست‌سازند که به‌شیوه اسپانیایی طراحی شده‌اند. این گیتارها در اندازه‌های ۴/۱ تا فول‌سایز و در رنگ‌ها و تن‌وودها و سبک‌های مختلف ساخته شده‌اند.
کمپانی کوردوبا، گیتارهای مستر خود را از گیتارهایی الهام گرفته که روزی در گذشته به دست گیتارسازهای (لوتیرهای) صاحب نام ساخته شده بودند. کسانی مثل هرمان هاوزر، تورس و رودریگز. این‌ها گیتارهای سیم‌نایلونی بودند که بیشتر مردم هرگز این شانس دیدن یا داشتن آن‌ها را نداشته‌اند. گیتارهای سری مستر احساس این گیتارها را در خود دارند. این سری، شامل چهار گیتار متفاوت برای چهار ذائقه متفاوت است.

Hauser

گیتار هاوزر در رقابت با گیتارهای هم‌نوع خود جایگاه قدرتمندی دارد. صفحه‌رویی این ساز از جنس اسپروس انگلمن و صفحات کناری و پشتی آن از جنس رزوود هندی است. هاوزر توسط گروهی از گیتارسازها در کارگاه اکسنارد کالیفورنیا طراحی شده تا نسخه‌ای از گیتار اصلی هاوزر باشد که در سال ۱۹۳۷ ساخته شد. البته امکاناتی جدید مثل تراس‌رود، geared tuning machines و لعاب‌های با‌دوام به آن اضافه شد. هرمان هاوزر در سال ۱۹۳۷ سازی ساخت که بدون آن، وجود نوازندگی گیتار به شکلی که امروز می‌بینیم ممکن نبود. گیتار هاوزر کوردوبا حس این گیتار قدیمی را تداعی می‌کند و در عین حال برای نوازندگان مدرن مناسب است. گیتار هاوزر کوردوبا در سال ۲۰۱۴ در فهرست «گیتارهای رویایی» (dream guitars) قرار گرفت.

CE Custom

این گیتار حد وسطی بین طراحی سنتی و امروزی گیتارهای سیم‌نایلونی است. ما تجربه دست‌اول خود را در جست‌وجوی سازهای تاریخی برای سری مستر با محبوب‌ترین ویژگی‌های لازم مدرن برای یک گیتار راحت و قابل استفاده تلفیق کردیم. در نتیجه، یک گیتار کات‌اوی سیم‌نایلونی مخصوص استیج به دست آوردیم. این گیتار مناسب همه سبک‌ها است. برای نوازندگان با دیدگاه کلاسیک قابلیت بالایی دارد و نیز جایگزین راحتی برای نوازندکان گیتارهای سیم‌نایلونی است.

گیتار CE CUSTOM کوردوبا

Torres

گیتار تورس کوردوبا، نقطه اوج صدها سال صنعت گیتار کلاسیک است و تا حد زیادی تحت تاثیر کارهای گیتارساز بزرگ آنتونیو دو تورس ساخته شده است. این گیتار مولفه های طراحی مدرن را در خود دارد و امروزه برای گیتاریست ها قابل تهیه است. گیتارهای تورس اصل به این معروف اند که با وجود داشتن بدنه ای سبک و کوچک، صدایشان به طرز شگفت آوری بلند است. 

این مدل گیتار بر پایه یک تورس ویژه مربوط به سال ۱۸۵۶ ساخته شده است. اندازه بدنه آن ۲۴.۹ و طول اسکیل آن ۶۴۰ میلی متر است.

Rodriguez

گیتار رودیگرز کوردوبا که در کارگاه کالیفرنیا به شکل دست‌ساز ساخته می‌شود، تلفیقی از سه نسلْ سنت (گیتارسازی)‌ با ویژگی‌های عصر مدرن است. صفحه‌رویی مقاوم این گیتار ازجنس سدار کانادایی و صفحات پشتی و کناری آن از رزوود هندی ساخته شده‌اند. این گیتار یک بریسینگ بادبزنی شکل با یک بریس متقاطع دارد که صدایی مشخصاً اسپانیایی به آن می‌بخشد، صدایی گرم، باشکوه و گرد با پرتاب صدایی قدرتمند در بخش باس و رنگ صوتی خوش‌لحن در سیم‌های تریبل.  این ساز امکان پاسخی سریع و شروعی ناگهانی در ابتدای هر نت را به نوازنده می‌دهد. 

گیتار رودریگز کوردوبا